Dr Quicks Omega 3

Dr. Quick’s Omega 3

Omega insan sağlığında büyük önem taşıyan bir yağ asididir. Omega 3 ile bir çok sağlık sorununa yakalanmadan çözebilir ve vücudunuza kolaylıkla bağışıklık kazandırabilirsiniz.Bunların yanı sıra  içerdiği kolestrol ve trigliserit ile metabolizmanızın düzenlenmesine yardımcı olabilirsibiz. Kalp damar sağlığınız içinse  gıda ve besin takviyesi olarak da kullanabilirsiniz.  Omega içerisinde bulunan yağ asitleri sayesinde beyin ve retina sağlığınızı da koruyabilir ve de cilt sağlığı da sağlayabilirsiniz.

Omega 3 içerisinde bulundurmuş olduğu DHA ve EPA sayesinde dolaşım sisteminizi de iyileştirmekte olup, kalp damar sağlığınızı , görme ve de beyin fonksiyonlarınızın çalışmasına yardımcı olacaktır. Bunların yanı sıra bayanlarında bir çok rahatsızlığında öncülük etmektedir. Mesela kadınların menopoz yada adet öncesinde meydana gelen rahatsızlıkların veya ağrıların hafifletilmesine yardımcı olabilecek bir besin ve gıda takviyesidir. Omega 3 bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve damar sağlığının korunmasında da yardımcı olacaktır. Tamamen balıktan üretilmiş olmasıyla da herhangi bir yan etkiye sahip değildir. Kullanımı ise; yetişkin insanlar için gıda takviyesi olarak, yemeklerden önce günde iki kapsül alınması gerekmektedir.

Sizlerde rahatsızlıklarınızdan kurtulmak vede rahatsızlıklara yakalanmadan kurtulmak istiyorsanız Omega 3 ‘ü mutlaka denemelisiniz. Sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir